Kogemuse jõud

Marcopol on Euroopa juhtiv laias valikus poltide ja kruvide tootja ning kõige mitmekesisema kinnitusdetailide, ehituskemikaalide ja paigaldustehnika tootevaliku turustaja paljudele tööstusharudele .

Lisaks tootepakkumisele pakub ettevõte mitmeid logistikalahendusi. Marcopol pakub ka ulatuslikku lisateenuste paketti, võttes arvesse kliendi konkreetseid vajadusi, sealhulgas märgistamist, pakendamist või spetsiaalsete kattekihtide paigaldamist.

Tänu arenenud kontrollmeetoditele vastavad Marcopoli tooted kõigile kvaliteedinõuetele ja neil on vajalikud Euroopa sertifikaadid. Marcopol toetab kliente nende lõplike hankekulude optimeerimisel. Juba 36 aastat on kliendi rahulolu olnud ettevõtte peamine eesmärk. Marcopol on kaubamärk, mis ühendab.

Firmast

Meie lugu
1985 Ettevõtluse algus
1990 Kruvitootmisettevõtete rajamine
1992 Ekspordiosakonna asutamine
1996 Tootmishalli ja kõrge ladu laiendus
2000 Tööl on üle 300 töötaja
2002 Laevahoone laiendamine
2007 Esimese välisfiliaali avamine Leedus
2010 Kontori avamine Eestis
2011 Filiaali avamine Venemaal Kaliningradis
2012 Titanium Pro kaubamärgi asutamine
2015 Kõrglao laiendus
2016 SSI SCHAFERi logistikaliini juurutamine
2018 500 töötajat, 12 müügiesindust Poolas, ekspordivad rohkem kui 40 riiki
2019 WMS PRO Qguari logistikasüsteemi juurutamine
2019 Uus Marcopoli logo ja uued pakendid
2019 Premium-liini Marcopol Plus turule toomine
2019 Praktiku kaubamärgi asutamine
2020 Aasta ehitusbränd 2020

Tootmine

Oma tootmisrajatised

Ühendame tootmisprotsessis 36-aastase kogemuse kaasaegsete tehnoloogiatega. Meil on kaks oma tootmistehast Chwaszczynos ja Kartoszynis. Meie tootepakkumine sisaldab standard- ja spetsiaalseid kruvisid, polte, tihvte, tüübleid ja neete.

Toodame isegi lühikesi kinnitusdetailide ja mittestandardsete toodete seeriaid, et võimalikult vastu tulla klientide vajadustele. Meie spetsialistide meeskond pakub klientidele tuge optimaalsete lahenduste valimisel. Meie tootmise tugevuseks on kiirus ja paindlikkus tellimuste täitmisel.

Logistika

Kaasaegsed logistikalahendused

Meie ettevõtte arengustrateegia üks olulisemaid elemente on kaasaegsete logistiliste lahenduste juurutamine ja tarnete järjepidevuse tagamine. Meie prioriteet on tellimuste igakülgne täitmine, lühike tarneaeg ja transpordi ohutus.

Meie kõrgeriiulitega laos on pidevalt saadaval 30 000 toodet. Üle 80% meie tellimustest jõuab klientideni 24 tunni jooksul. Saadetised realiseeritakse paki- ja kaubaaluste süsteemis kahekordse kontrolliga nende väljumisel.

Mitmeaastane kogemus tootmisettevõtetega kandis vilja Idea konsignatsiooniladude juurutamisega – lahendus, mis kindlustab kliendi kontoris toote varud, tagab optimaalse sortimendi kättesaadavuse, optimeerib kulusid ja hõlbustab varude haldamist.

kvaliteeti

Hoolitsedes kvaliteedi ja keskkonna eest

Ettevõtte strateegia oluline aspekt on kvaliteedi tagamine ja jätkusuutlik tegutsemine, austades seadustes sätestatud keskkonnatingimusi ja järgides ettevõtte sotsiaalse vastutuse põhimõtteid.

Meie standardite kinnituseks on alates 2002. aastast rakendatud kvaliteedijuhtimissüsteem, mis vastab standardile ISO 9001: 2015.

Meil on ISO 14001:2015 vastav keskkonnajuhtimissüsteem ning ISO 45001:2018 nõuetele vastav töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem.

CSR

Hoolitseme enda ja teiste eest

Meie tegevuse algusest oleme olnud seotud erinevate sotsiaalkampaaniatega. Aitame arvukaid mittetulundusühinguid, fonde, haiglaid ja hooldekodusid.

Marcopol on ka paljude Pomorze vojevoodkonna haiglates lastele mõeldud kultuuriürituste ja etenduste sponsor. Andsime rahalist toetust ka Widold Gombrowiczi nimelisele Linnateatrile Gdynias, Orłowas. Widold Gombrowiczi , Gdynias, Orłowas. Sponsoreerime ka spordiüritusi sh jooksu, atsavõistlusi ja jalgpallimänge. Hiljuti sai meie hoolealuseks Gdański loomaaia elevandiproua Wiki.

Oleme toetanud järgmisi fonde ja asutusi:

 • DKMS
 • Serce Dzieciom na Rzecz Dzieci Pokrzywdzonych przez Los
 • OTOZ Animals Lastekodu Bielkówkos;
 • Serce Dziecku
 • merehaigla PCK Gdynias jõulukampaania
 • Helios – Projekt Na Zdrowie
 • Zdążyć z Pomocą
 • Patmos
 • Pomóż i Ty
 • Wróć – Fundacja Pomocy Dzieciom Poszkodowanym w Wypadkach Komunikacyjnych
 • fond Fundacja na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny;
 • fond Fundacja Pomocy Szkołom Polskim na Wschodzie;
 • fond Fundacja Tara – Pierwsze w Polsce schronisko dla koni;
 • Lastekodut Bielkówkos;

Meie väärtused

Meie töö vundamendiks on ühiselt välja töötatud väärtused

Igapäevases töös toetame end lisaks väljatöötatud väärtuste süsteemile ka eetikakoodeksiga.

Vastutus töötan nii, nagu töötaksin enda jaoks.
Suhted austan kõiki võrdselt.
Pühendumus nõuan eelkõige endalt.